Lazerio projektai
PradžiaLangai ir balkono durysKita ProdukcijaPhotosKontaktai

Šarvuotos durys
Lauko durys
Tvoros, Vartai, Aptvėrimai
Garažo vartai

Lauko durys


Lauko durys turi būti ne tik gražios, bet ir saugios, tvirtos, patogios.
Lauko durys gali būti medinės, plastikinės (PVC), aliuminio arba šarvuotos.

Medinės
. Šios durys yra idealiai pritaikytos atšiauriam klimatui, yra atsparios drėgmei, gaminamos naudojant ekologogiškas technologijas, todėl tokios durys gali būti naudojamos ilgai ir išlikti patvarios. Jos saugios, nes durys fiksuojamos 4-iuose taškuose, su 3 kryptimis reguliuojamais lankstais. Užsakovas gali rinktis medžio rūšį, spalvą, dizainą, vieną ar dvi spynas.

Plastikinės (PVC)
. Šios durys gaminamos iš specialaus, smūgiams atsparaus kieto plastiko, todėl yra tvirtos, atsparios smūgiams ir aplinkos poveikiui, nesideformuoja nuo drėgmės, jų nereikia dažyti, lakuoti. Durų spalvą galima sutaikyti su plastikinių (PVC) langų spalva, pasirinkti dvivėres platesniam praėjimui, sukurti individualų durų modelį, derinant skersinius, įvairių spalvų skaidrius, matinius arba raštuotus stiklus, ar net vitražus.

Aliuminio
. Svarbiausia aliuminio durų savybė - didelis aliuminio stabilumas, aukšta kokybė, puikiai išsauganti savo vertę. Aliumininės lauko durys gaminamos iš šiltų aliuminio profilių, kurie yra ekologiški, priklauso nedegių medžiagų klasei. Tokios durys nereikalauja kasdieninės priežiūros ir jų visai nereikia dažyti. Durų užpildui gali būti panaudotas skaidraus, tonuoto ar matinio stiklo paketas.

Šarvuotos durys
- žiūrėti skyrelį "Šarvuotos durys".