Lazerio projektai
PradžiaLangai ir balkono durysKita ProdukcijaPhotosKontaktai

PVC
Mediniai
Aliuminio
Balkonų stiklinimas

Aliuminio

Inovaciniai siūlomų aliuminio sistemų technologiniai sprendimai užtikrina tiek lengvų, tiek ypatingai sudėtingų sprendimų įgyvendinimą, pradedant nuo langų, durų ir baigiant įvairaus tipo pertvaromis bei žiemos sodais.
Sistema IMP
ERIAL - tai trijų kamerų 65mm sistema, skirta išorės durims, langams ir įvairaus tipo vitrinoms konstruoti. Tai "šiltas" aliuminis,  su net 24 mm pločio šilumos izoliacija, kuris pagal šilumos laidumo koeficientą klasifikuojamas medžiagų grupėje 2.1 pagal DIN 4108. Langai gali būti atidaromi, atverčiami, atidaromi-atverčiami, durys - atidaromos į išorę, į vidų, vienvėrės ar dvivėrės.
Sistema ECONOLINE - tai sistema be termoizoliacijos, 51mm pločio, skirta nuolatinėms vidaus pertvaroms bei pertvaroms su langais ir durimis konstruoti. Tai "šaltas" aliuminis, kurį konstruojant galima naudoti viengubą stiklą.
Žiemos sodams  naudojamos specialios profilių sistemos, skirtos žiemos sodams gaminti, todėl konstrukcijos pasižymi dideliu patvarumu ir visišku atsparumu deformacijoms. Žiemos sodo stiklai užtikrina šilumos izoliaciją, atitinka saugumo reikalavimus ir yra atsparūs apkrovoms. Šoninės konstrukcijos gaminamos iš saugaus stiklo, kuris sudužęs nepabyra į mažus gabalėlius, stogas gaminamas iš grūdinto stiklo, kuris atsparaus smūgiams, pvz., krintančių šakų.